من تصور میکردم دوران این مدل متن ها به سر اومده اما الان دارم میبینم که هنوز یه عده خواسته یا ناخواسته خودشون رو درگیر اینجور متن ها و این مدل کارها میکنن

وقتی این سبک نوشته ها زیاد شد بعضی مراجع  بیانیه دادن که اینا الکی هست و اعتنایی نکنید

وقتی امشب این کامنت رو دیدم هم به یاد کار خودم خندم گرفت و هم به خاطر اینکه هنوز یه عده توی جهل و نادونی دست و پا میزنن تأسف خوردم ،جالب اینکه بنده خدایی که این کامنت رو برام گذاشته یه شماره تلفن به عنوان ضمانت کار هم قید کرده

پیشنهاد میکنم حتماََ سری به سایت زیر بزنید و یا اگر حوصله دارید یه سرچی درباره این مطالب بکنید تا به فلسفه و پشت پرده این مدل متن ها پی ببرید

https://www.yjc.ir/fa/news/5031185/این-پیام-را-به-۱۰-نفر-بفرست-تا-امروز-معجزه-ببینی

((به حضرت محمد قسم متن را نخون اول یه آرزو کن

دختری در تهرانم، سرطان دارم. شبی خواب حضرت محمد را دیدم در گلوم آب ریخت و شفا پیدا کردم. ازم خواست اینو به دوازده نفر بگم.
این پیام دست کارمندی افتاد اعتقاد نداشت کارشو از دست داد. به دست دیگری افتاد عملی نکرد پسرشو از دست داد. یک نفر عمل کرد بیست ملیون بدست آورد. اگه به محمد اعتقاد داری به 12 نفر بفرست اگه تا دو روز دیگه معجزه نشد به این خط زنگ بزن 0914468****
اسمم فاطمس قسم دادم کپی کنید بعد از 12 ساعت کسی بهت زنگ میزنه که انتظارشو نداری ))

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مشاوره تحصیلی کانون بسیج دانش آموزی و فرهنگیان بروجرد تیم بازی پابجی موبایل! Tasha ویدیوبین ماسریدربینسرهاداشتیم فاخته پرواز جدیدترین اخبار و اطلاعات تکنولوژی و رایانه SirunSona